HakkımızdaSaygı değer dinleyicilerimiz, 

Karaman dışında Türkiye’de bir çok il ve ilçe olmak üzere yurtdışında farklı ülkelerde ikamet etmekte olan çok sayıda insanımız bulunmaktadır. 

Çağın gerektirdiği ve teknolojinin verdiği imkanlar dahilinde Radyo 70 adına değişik iletişim ve bilgilendirme platfomlar ve sosyal medya alanlarında dünyanın her yerinde bulunan, ikamet eden insanlarımızın hizmetine sunulmaktadır. Güzel Türk müzik örnekleri ile harmanlanmış kesintisiz müzik yayınları ile her türden dinleyice hitap eden internet radyosuyuz. 

İnternet sitesimiz, Instagram, Facebook ve Twitter sayfalarımızdan günlük bilgilendirilme yapılmaktadır.  İnteraktif olarak internet üzerinden her yerde dinlenebilme olanağı sağlayan Radyo 70, 23 nisan 2019’dan itibaren 7/24 kesintisiz yayına başlamıştır. 

Uzun soluklu ve önümüzdeki dönemlerde kesintisiz yayınlarımız devam edecektir. Bu yolda kendimizi geliştirmeye teknik imkanlar dahilinde değişik proğramlar hazırlayıp sizlerle hoş vakitler geçirme gayreti içerisinde olacağız. 

Dünyanın her yerinde size bir tık kadar yakın olan radyonuz, tıpkı eviniz gibi, gönüllere taht kuran radyomuz her gün yeni programları ile sizleri mest etmeye devam ediyor... 

Bu hizmetlerin dinleyicilerimiz, takipcilerimiz tarafından takdir edileceğini kendi dinlemekle kalmayıp yakın eş, dost ve arkadaşlarına tavsiye ederek dinleyici kitlemizin büyümesinde katkıda bulunacağını umuyoruz. 

Daha büyük Radyo 70 ailesinde buluşmak üzere.  En güzel dakikalar www.radyo70.com da yaşanır...  “Dinlediğinden Fazlasını Hisset”

Sağlıcakla kalın. 
Radyo 70 yönetimi

--------------------//--------------------

Gizlilik Politikası

Radyo 70 kişisel olarak tanımlayıcı hiçbir kullanıcı bilgisi talep etmez, toplamaz ve saklamaz. Size olabilecek en iyi hizmeti verebilmemiz için bunlara ihtiyacımız olmadığını düşünmekteyiz.

Web siteleri ve app'lerin büyük çoğunluğunda olduğu gibi, kullanımınızla ilgili bazı anonim veriler toplanabilir. Bu veri yalnızca kullanıcılarımızın uygulamayı nasıl kullandığı ile ilgili fikir edinmek üzere analiz için kullanılır. Bu veriler yalnızca geliştiriciler tarafından erişilebilir ve üçüncü partilerle paylaşılmaz.
Radyo 70 Reklamlı, reklamsız şekilde hizmet sunar.

Bu gizlilik politikası bize uygulama kullanımı dışında kendi iradeniz ile ilettiğiniz (e-posta, sosyal ağ yazışmaları vb.) bilgileri kapsamaz.
Bu gizlilik politikasında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Yapılacak herhangi bir değişiklik gecikmeden bu sayfaya yansıtılacaktır.

Politikamız ile ilgili başka sorularınız varsa iletişim bölümünde ki e-posta adresine ilettiğiniz takdirde en kısa sürede yanıtlanacaktır.