HABERLER

ORHAN GENCEBAY `MASKE`Yi ÇIKARDI...

ORHAN GENCEBAY `MASKE`Yi ÇIKARDI... Müzik dünyasının usta ismi Orhan Gencebay, 12 yıllık uzun bir aradan sonra Maske isimli albüm çıkardı. Gencebay, kalabalık bir ekiple 6 ayda hazırladığı albümün 70’li yılların ruhunu taşıdığını söylüyor

Devamını Oku

RÜYA ERSAVCI ŞİMDİ DE

RÜYA ERSAVCI ŞİMDİ DE Rüya Ersavcı bir önceki Peri Masalı single’ında “Gidiyorum düşme peşime” diyerek beğenileri üzerine toplamıştı. 2010 yılında Adı Aşk Ya, 2013’te Rüyalarda, 2019’da İki Kelime ve 2020’de Peri Masalı single’larını dinleyicisine sunan Ersavcı müziğe ara vermeden devam ediyor.

Devamını Oku

HAKAN PEKER 'ASİL' İSİMLİ POP PARÇASI DİJİTAL PLATFORMLARDA

HAKAN PEKER 'ASİL' İSİMLİ POP PARÇASI DİJİTAL PLATFORMLARDA Hakan Peker'in, Peker Müzik etiketiyle yayımlanan

Devamını Oku

GÖKHAN TÜRKMEN MAHŞER İLE CAN YAKACAK

GÖKHAN TÜRKMEN MAHŞER İLE CAN YAKACAK Sözleri bestekar, müzisyen ve oyuncu Mert Carim’e, müziği Gökhan Türkmen’e ve düzenlemesi Alper Anık’a ait olan parça MAHŞER, arabesk ezgilerin vintage synthlerle süslendiği, duygu yoğunluğu yüksek olan, deep sound’un modernize edildiği bir şarkı. Türkmen yeni şarkısı için “Can yakar, yaktıkça da yansın istersiniz. Mahşer gibi.” diyerek müzikseverleri derinden etkileyeceğinin sinyalini veriyor.

Devamını Oku

EZGİ AYÇE’NİN YENİ TEKLİSİ “HAYIRDIR” TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA!

EZGİ AYÇE’NİN YENİ TEKLİSİ “HAYIRDIR” TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA! Ajda Pekkan, Behzat Gerçeker gibi sanatçılarla sahne ve albüm kayıtlarında çalışma fırsatı yakalayan Ezgi Ayçe, 2020 yılında sözü ve müziği kendisine ait olan, ‘Derin Yemin’i yayınladı.

Devamını Oku

BENGÜSU ÖZKAYA - DURAMAM YAYINDA...

BENGÜSU ÖZKAYA - DURAMAM YAYINDA... Sözü ve müziği Bengüsu’ya, düzenlemesi Bengüsu ve Ozan Mustafa Tuncal’a prodüktörlüğü Gökhan Türkmen’e ait olan yeni teklisinde bir bireyin duygusal manipülasyonu tasvir ediliyor.

Devamını Oku

DOĞAN DURU 5. SİNGLE ŞARKISI ÖYLEYSE ÖLÜRÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA...

DOĞAN DURU 5. SİNGLE ŞARKISI ÖYLEYSE ÖLÜRÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA... Müzik eleştirmenleri tarafından 2021 yılının en iyi albümlerinden biri seçilen ‘Epoch’un sahibi Doğan Duru, ilk solo projesinin devamı niteliğindeki yeni albüm şarkılarını yayınlamaya devam ediyor. ‘T’ARAF’, ‘DİKEN’, ‘OFF’ ve ‘Akvaryuma Yüzen Balık’ sonrası en yeni single 28 Ocak Cuma günü, Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı

Devamını Oku

SEVDA DENİZ KARALİ’NİN İLK TEKLİSİ `NARA`

SEVDA DENİZ KARALİ’NİN İLK TEKLİSİ `NARA` Sevda Deniz Karali, 19 Şubat 1992 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Küçüklüğünde dahi şarkı söylemeyi çok seven Karali, yabancı dil sevgisi ağır basınca Kartal Anadolu Lisesi'nin Almanca Dil sınıfıyla öğrenimini sürdürdü. 2010 yılında Yeditepe Üniversitesi Çeviribilim Bölümü'nü tam burslu kazanan Karali, üniversite hayatı boyunca Fransızca, Yunanca ve İspanyolca dillerini de öğrendi. Bir yıl kadar özel piyano dersi alan Karali, ukulele ile eşlik ettiği şarkıları yüklediği Youtube kanalını da bu dönemde açarak müzik hayatına girmiş oldu.

Devamını Oku

CANSEVER - ÇUKUR, MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTU

 CANSEVER - ÇUKUR, MÜZİKSEVERLERLE BULUŞTU Erkan Nas yönetiminde çok farklı bir klibe imza atılan Cansever'in Çukur adlı şarkısı kısa sürede çok sevildi.

Devamını Oku

135 FARKLI ÜLKEDEN 4 MİLYON DİNLEYİCİYE ULAŞTIK

135 FARKLI ÜLKEDEN 4 MİLYON DİNLEYİCİYE ULAŞTIK 01 ocak - 20 ocak 2022 arasında 135 farklı ülke, 348.241 farklı dinleyici olmak üzere toplamda 4.000.704 kişi tarafından dinlenildik... Gün geçtikçe büyüyor ve dinleyici kitlemizi genişletiyor daha çok ülke ve insana ulaşıyoruz.

Devamını Oku

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARAMAN'A GELİYOR

CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN KARAMAN'A GELİYOR Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 8 Ocak tarihinde Karaman-Konya hızlı tren hattının açılışı için Karaman’a gelecek.

Devamını Oku

KARAMANLI HEMŞERİMİZE BÜYÜK ÖDÜL

KARAMANLI HEMŞERİMİZE BÜYÜK ÖDÜL Ödül töreninde konuşan Kurtuluş Kuş; "Hepinize öncelikle çok çok teşekkür ediyorum. Bizi ödüle layık gören, bizi destekleyen, bize oy veren herkese çok çok teşekkür ediyorum.

Devamını Oku

KARAMBOL'ÜN YENİ SİNGLE'İ "SENDİN" YAYINDA...

KARAMBOL'ÜN YENİ SİNGLE'İ “Sendin” Video Klibi İle Yayında Duygusal bir hikayeye ve sözlere sahip olan Sendin, modu yükselten dinamik ritim elemanlarıyla dinleyicisine eşlik ettirecek tarzda bir şarkıdır. Bas gitar ve davul öne çıkan enstrümanlar olurken, piyano ve elektro gitarlar ise şarkıya duygu ve boyut katmaktadır. Sendin, sadece vokalin hikaye anlattığı bir şarkı olmakla kalmayıp, müzikalitesiyle dinleyiciye duygu aktarmaya çalışmaktadır. Kendi stüdyolarında besteledikleri, grubun ikinci teklisi olan “Sendin” Mart 2021’de Erekli Tunç Stüdyoları’nda kaydedilmiştir. Mix’ini Ozan Yılmaz üstlenip şarkıya katkı sağlamıştır.

Devamını Oku

ŞEBNEM KESKİN’DEN MERAKLA BEKLENEN YENİ SINGLE “GÖKYÜZÜNDE” VIDEO KLİBİ İLE BİRLİKTE YAYINDA

ŞEBNEM KESKİN’DEN MERAKLA BEKLENEN YENİ SINGLE “GÖKYÜZÜNDE” VIDEO KLİBİ İLE BİRLİKTE YAYINDA Şebnem Keskin, yeni single’ı “Gökyüzünde” de platonik aşkına söyleyemediklerini ölümsüzleştirdi. Sözü Şebnem Keskin’e, müziği Şebnem Keskin ve Serkan Özyurt’a ait olan “Gökyüzünde” parçası İskender Paydaş’ın stüdyosunda kaydedildi.

Devamını Oku

ONUR ŞAN YENİ ÇALIŞMASI İLE EZBER BOZUYOR...

ONUR ŞAN YENİ ÇALIŞMASI İLE EZBER BOZUYOR... Türk halk müziğinde başarılı klasik yorumunun yanı sıra dinleyicinin beğenisine sunduğu modern düzenlemelerle de müziğini zenginleştiren sanatçı Onur Şan, BPM Müzik çatısı altında son çalışmasını yayınladı.

Devamını Oku

MALİ DALKIRAN'IN YENİ ŞARKISI 'TÖVBE' NEDT MÜZİK ETİKETİYLE YAYINDA

MALİ DALKIRAN'IN YENİ ŞARKISI 'TÖVBE' NEDT MÜZİK ETİKETİYLE YAYINDA Karamanlı şarkıcı Mali Dalkıran yeni Şarkısı 'Tövbe' YouTube'de yayınlandı.

Devamını Oku

MESJOPALA - GEL ÇALISMASI BPM ETİKETİYLE DİJİTAL PLATFORMLARDA

MESJOPALA - GEL ÇALISMASI BPM ETİKETİYLE DİJİTAL PLATFORMLARDA Mesjopala “GEL” Eseriyle Sevenleriyle Buluşuyor Geçtiğimiz aylarda “Ölüyorum” ve “Unuttum Seni” adlı eserleriyle müzik piyasasına giriş yapan ünlü iş adamı Mustafa Palabıyık namı diğer Mesjopala, yeni eserinin hazırlıklarını sürdürüyor. “Gel” ismi ile tüm dijital platformlarda yer alacak olan parçanın aranjörlüğünü ise Ekrem Düzgünoğlu üstlendi. Türküye, özgün müziğe ve bir enstrüman olarak bağlamaya aşık olduğu ifade eden mesjopala BPM Müzik şirketine ortak olduktan sonra hem kendi eserleri için hem de yeni yetenek genç sanatçılar için kolları sıvadı.

Devamını Oku

MEHMET YILMAZ - KORSANLAR ÇALISMASI YAYINDA...

MEHMET YILMAZ  - KORSANLAR ÇALISMASI YAYINDA... Ortak olduğu BPM MÜZİK şirketinden yeni şarkısı KORSANLAR'ı yayınlayan sanatçı güçlü bir hayran kitlesine ulaşmaya başladı. ‘’ Benim bütün amacım yetenekli gençlerin önünü açmak. Çünkü günümüzde albüm yapmak çok maliyetli.

Devamını Oku

YALÇIN AKBULUT HEP YANSAM DiGiTAL YAYINDA

YALÇIN AKBULUT HEP YANSAM DiGiTAL YAYINDA 2013 yılında avrupada başarılara imza atan yaptığı ayrılmayalım isimli çalışmasıyla kral tv olmak üzere müzik dünyasında ses büyük ses getiren akbulut yeni teklisi klip eseri hep yansam ile sevenleriyle buluştu.

Devamını Oku

MERT VURULMAZ GEÇ DEĞİL BPM ETİKETİYLE YAYINDA

MERT VURULMAZ GEÇ DEĞİL BPM ETİKETİYLE YAYINDA 1993‘te Dünyaya gelmiş olup, çocuk yaşlardan bu yana Müzik piyasasında varlığını güçlü bir şekilde gösteren "Mert Vurulmaz" sosyal medyada oldukça ilgi gören "Geç Değil" yeni single çalışması ile dinleyicisiyle buluştu.

Devamını Oku

DOĞUŞ - KURALSIZ TÜM DiGiTAL PLATFORMLARDA

DOĞUŞ - KURALSIZ TÜM DiGiTAL PLATFORMLARDA 1997'den bugüne kendi söz ve besteleriyle müzik piyasasında varlığını güçlü bir şekilde gösteren Doğuş yeni single çalışması 'Kuralsız' ile tekrar dinleyicisiyle buluştu.

Devamını Oku

TÜRK POP MÜZİĞİNE ELEKTRONİK MÜZİK DOKUNUŞU: BURCU feat.CAN SEZGİN & DOĞUŞ KILIÇ - OLUR MU OLMAZ, YAYINDA

TÜRK POP MÜZİĞİNE ELEKTRONİK MÜZİK DOKUNUŞU: BURCU feat.CAN SEZGİN & DOĞUŞ KILIÇ - OLUR MU OLMAZ, YAYINDA Pandemi döneminin meyvesi olan “OLUR MU OLMAZ”, Burcu’nun Bodrum’da, Dogus Kilic’ın Kuzey Kıbrıs’ta, Can Sezgin’in ise Ankara’da bulunması sebebiyle Bodrum - Kuzey Kıbrıs – Ankara Hattı arasında ortaya çıkan ve üretim sürecinde birbirlerinin açık bıraktıkları kapıları kapatarak ortaya çıktı.

Devamını Oku

BARBAROS, BARIŞ MANÇO'NUN UNUTULMAZ ŞARKISI `EVELALLAH` İLE TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA!

BARBAROS, BARIŞ MANÇO'NUN UNUTULMAZ ŞARKISI `EVELALLAH` İLE TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA! Barbaros Evelallah şarkısı ile ilgili, “Hayatımda gittiğim ilk konser, Barış Manço konseridir. Seneler önce o konserde çektirdiğimiz fotoğraf hala sosyal medyamda duruyor. Müziğe başlama sebeplerimdendir Barış abi. Bundan seneler sonra elimde o fotoğrafla Barış Manço’nun Best of albümü “Mançoloji” için geri vokal yapmaya gittiğimde birlikte çok duygulanmıştık” diyor.

Devamını Oku

EKREM DÜZGÜNOĞLU - GARİP, DİJİTAL PLATFORMLARDA

EKREM DÜZGÜNOĞLU - GARİP, DİJİTAL PLATFORMLARDA İlk şarkısı Anadolu Rock tarzındaki ‘’ BERDUŞ’ ve Mustafa Ceceli’ den de duyduğumuz ‘’ SULTANIM ‘’ ın ardından daha bir çok güzel esere Aranjör besteci ve Solist olarak imza atan Ekrem Düzgünoğlu şimdide ‘’ GARİP ‘’ diyor. ‘’ Ben Ankara’ da bir gecekonduda doğdum.

Devamını Oku

MEHMET YILMAZ - BAHARIM NEREDE DIJITAL PLATFORMLARDA

MEHMET YILMAZ - BAHARIM NEREDE DIJITAL PLATFORMLARDA Mehmet Yılmaz Almanya’ da yaşayan ve dünyanın peyzaj ve dizaynir alanında ilk 4 kişisinden biri olarak yer alırken kariyerine birde Şarkıcılığı ekledi.

Devamını Oku

SONER ALDEMİR & GÖZDE, SEVEN OLUR MU? KLİBİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA...

SONER ALDEMİR & GÖZDE,  SEVEN OLUR MU? KLİBİ TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA YAYINDA... Aranjör ve yapımcı Serkan Bigay tarafından “Best Of Soner Aldemir” olarak konulan albümün düet klip şarkısı sanatçının Youtube “Soner Aldemir Official” kanalında 16 Nisan 2021 saat: 21:00 de yayınlandı.Albüm şarkılarının tamamı çok yakında tüm dijital platformlarda yayında olacağını açıklayan Aldemir “yeni şarkım ve kliplerimden haberdar olmak için youtube kanalıma abone olabilirsiniz.. Çok yakında çok güzel sürprizlerle birlikte olacağız.. sizleri seviyorum takipte kalın dedi. Seven Olur Mu şarkısının Söz – Müziği Soner Aldemir’e, Aranjörlüğü ve Klip Yönetmenliğini ise Serkan Bigay’e aittir.

Devamını Oku

KARAMANLI SANATÇI KURTULUŞ KUŞ YENİ ŞARKISI EL İNSAF'LA YOUTUBE'DA KISA ZAMANDA EN ÇOK İZLENENLER ARASINA GİRMEYİ BAŞARDI

KARAMANLI SANATÇI KURTULUŞ KUŞ YENİ ŞARKISI EL İNSAF'LA YOUTUBE'DA KISA ZAMANDA EN ÇOK İZLENENLER ARASINA GİRMEYİ BAŞARDI En çok izlenen video izleme platformu netd’de yayına giren ikinci klibi müzik dinleme platformlarında hızla yükselerek listelere giren başarılı isim Kurtuluş Kuş, El İnsaf şarkısına çekilen Klip yayınlandıktan iki gün sonra Youtube Trendleri arasına girmeyi başardı.

Devamını Oku

RAGIB NARİN`İN YENİ ŞARKISI “MUCİZE” TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA!

RAGIB NARİN`İN YENİ ŞARKISI “MUCİZE” TÜM DİJİTAL PLATFORMLARDA! Mucize yine klasikleşmiş yurtdışı gezilerimden birinde ortaya çıktı. Bu seferki doğum yeri Barcelona oldu. Dil öğrenmek için bulunduğum Barcelona’da sürekli etrafta duydugum Latin müziğinin enerjisi ile bu beste ortaya çıktı” dediği “Mucize”nin düzenlemesi Batu Çaldıran’a ait

Devamını Oku

LEYLA BG - DAHA KAÇ KERE, YAYINDA...

LEYLA BG - DAHA KAÇ KERE, YAYINDA... Lise ortaokul yıllarında koro ve müzik gruplarında yer aldı. İş kariyerinin yanında birçok sanatçıya vokallik yaparak profosyonel müzik yolculuğuna başlamıştır.

Devamını Oku

İSMAİL YILDIZ - ASİL BİR SAVAŞTIN

İSMAİL YILDIZ - ASİL BİR SAVAŞTIN İsmail Yıldız, 5 Mart 1995 tarihinde Kars Sarıkamış’ta dünyaya gelmiştir. Müziğe olan yeteneği önce ailesi tarafından keşfedilmiş ve ortaokulda Müzik Öğretmeninin de etkisiyle enstrüman çalmaya başlamıştır. Lise yıllarında da bir klavyeyle müziğe daha çok bağlanmıştır.

Devamını Oku

CANAN SAGAR, İKİMİZDE YANDIK...

CANAN SAGAR, İKİMİZDE YANDIK... Sanatçı Londra’da 2005/2006 yılları arasında Musical Techniques and Composition Birkbeck University, 2010/2011 yılları arasında University of East London/Supporting Children, Young People & Families ve Open University / Diploma in Music son olarak 2012/2016 yılları arasında Bachelor of Arts(Honours)in Humanities with Music üniversitelerinde eğitim aldı .

Devamını Oku

DEPREMZEDE ÇADIRINDA YAZILAN ŞARKI İZMİR

DEPREMZEDE ÇADIRINDA YAZILAN ŞARKI İZMİR Dolaylı olarak konunun İzmir’de geçmesi sebebiyle şarkıya İzmir adını veren Gökhan Akar

Devamını Oku

ERSİN SÖNMEZ BELÇİKADAN YÜKSELEN GÜÇLÜ YORUM

ERSİN SÖNMEZ BELÇİKADAN YÜKSELEN GÜÇLÜ YORUM Yaşamını Belçika’da sürdüren genç yorumcu Ersin Sönmez, “Anlatamıyorum” isimli teklisiyle müzikseverlerle buluştu.

Devamını Oku

CENGİZ KAÇAN YENİ SINGLE ÇALIŞMASI İLE BU DEFA FIKIR FIKIR

CENGİZ KAÇAN YENİ SINGLE ÇALIŞMASI İLE BU DEFA FIKIR FIKIR Cengiz Kaçan küçük yaşlarda amatör olarak Ankara’da başlayan yolculuğunu güçlü sesi ve etkili sahne performanslarıyla kısa sürede farklı şehirlere hatta ülkelere taşıdı. Cengiz Kaçan, yılların vermiş olduğu sahne tecrübesi ve oluşturduğu kitle sayesinde kendine etkinliklerin aranan sanatçıları arasında yer alıyor. Sanatçının ilk single çalışması Kışa Döndü Mevsimler Ekim 2018’de tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Devamını Oku

KARAMAN'LI KURTULUŞ KUŞ TRENDLERDE!..

KARAMAN'LI KURTULUŞ KUŞ TRENDLERDE!.. Karamanlı genç sanatçı Kurtuluş Kuş'un, DMC & Mahzen Media etiketiyle yayınlanan

Devamını Oku

110 FARKLI ÜLKEDEN 1 MİLYON DİNLEYİCİYE ULAŞTIK...

110 FARKLI ÜLKEDEN 1 MİLYON DİNLEYİCİYE ULAŞTIK... 01 ocak - 31 eylül 2020 arasında 110 farklı ülke, 123.817 farklı dinleyici olmak üzere toplamda 518.556 kişi tarafından dinlenildik...

Devamını Oku

KARAMAN BELEDİYESPOR 3. LİGDE

KARAMAN BELEDİYESPOR 3. LİGDE Karaman Belediyespor'un 3. lige çıkması dolayısıyla kentte kutlamalar yapıldı.

Devamını Oku

BAŞKAN KALAYCI`NIN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI

BAŞKAN KALAYCI`NIN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI Karaman Belediye Başkanı Savaş Kalaycı, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Devamını Oku

97 FARKLI ÜLKEDEN 518.556 DİNLEYİCİYE ULAŞTIK

97 FARKLI ÜLKEDEN 518.556 DİNLEYİCİYE ULAŞTIK 01 mayıs - 31 mayıs 2020 arasında 70 farklı ülke, 170.980 farklı dinleyici olmak üzere toplamda 518.556 kişi tarafından dinlenildik...

Devamını Oku

KARAMAN'IN İL OLUŞUNUN 31.YIL DÖNÜMÜ

KARAMAN'IN İL OLUŞUNUN 31.YIL DÖNÜMÜ Karaman’ın il oluşunun 31. yıldönümü
21 Haziran 1989 tarihinde Resmi Gazete'de yayımlanan 3578 sayılı kanunla Türkiye Cumhuriyeti'nin 70'inci ili olan Karamanımızın il oluşunun 31'inci yılına ulaşmış bulunmaktayız. Karaman'ın il olmasının 31. yıl dönümü nedeniyle kutlama mesajları haberimizdedir.

Devamını Oku

TIP FAKÜLTESİ KARAMAN'A HAYIRLI OLSUN

TIP FAKÜLTESİ KARAMAN'A HAYIRLI OLSUN Rektör Akgül, Kamu Hastaneleri Genel Müdürü Prof. Dr. Hilmi Ataseven'i ziyaretinde Sağlık Bakanlığına bağlı Karaman Devlet Hastanesinin KMÜ Tıp...

Devamını Oku

TÜRKİYE`YE TATİLE GİDENLER, DÖNÜŞTE HOLLANDA'DA 15 GÜN KARANTİNAYA TABİ TUTULACAK

TÜRKİYE`YE TATİLE GİDENLER, DÖNÜŞTE HOLLANDA'DA 15 GÜN KARANTİNAYA TABİ TUTULACAK Hollanda'dan Türkiye'ye tatile gidenler, dönüşte Hollanda'da 15 gün karantinaya tabi tutulacak

Devamını Oku

RAMAZAN BAYRAMANIZ MÜBAREK OLSUN

RAMAZAN BAYRAMANIZ MÜBAREK OLSUN Mübarek Ramazan Bayramı'nın tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve esenlik getirmesini temenni ediyor, toplumuzun da kardeşlik ve dayanışma duyguları içinde bu Bayramı en güzel şekilde idrak etmesini diliyoruz. . En samimi duygularımızla sizlere sevgilerimizi sunuyor, Bayramımızı tebrik ediyoruz.

Devamını Oku

743. TÜRK DİL BAYRAMI SALGIN NEDENİYLE BURUK KUTLANDI...

743. TÜRK DİL BAYRAMI SALGIN NEDENİYLE BURUK KUTLANDI... Bu yıl 743. yılını kutladığımız Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi Anma Törenleri’nde, kutlama komitesi tarafından Atatürk anıtına çelenk sunuldu.

Devamını Oku

84 FARKLI ÜLKEDEN 210.336 DİNLEYİCİYE ULAŞTIK...

84 FARKLI ÜLKEDEN 210.336 DİNLEYİCİYE ULAŞTIK... 16 mart - 30 nisan 2020 arasında 84 farklı ülke, 25.888 farklı dinleyici olmak üzere toplamda 210.336 kişi tarafından dinlenildik...

Devamını Oku

WHATSAPP SEKİZ KİŞİYLE VİDEO GÖRÜŞMESİ GÜNCELLEMESİNİ YAYINLADI...

WHATSAPP SEKİZ KİŞİYLE VİDEO GÖRÜŞMESİ GÜNCELLEMESİNİ YAYINLADI... WhatsApp sekiz kişiyle video görüşmesi güncellemesini yayınladı

Devamını Oku

MALİ DALKIRAN'IN YENİ SARKIŞI 'ZALİM' YOUTUBE'DE YAYINLANDI...

MALİ DALKIRAN'IN YENİ SARKIŞI 'ZALİM' YOUTUBE'DE YAYINLANDI... Mali Dalkıran sözü ve müziği kendisine, aranjör ve prodüktörlüğü Soner Nokay’a ait yepyeni şarkısı “ZALİM”ı müzik severlerinin beğenisine sunuyor.

Devamını Oku

HOLLANDA'DA TEDAVİSİNE SON VERİLEN TÜRK GENCİ AMBULANS UÇAKLA TÜRKİYE'YE GÖTÜRÜLDÜ

HOLLANDA'DA TEDAVİSİNE SON VERİLEN TÜRK GENCİ AMBULANS UÇAKLA TÜRKİYE'YE GÖTÜRÜLDÜ Hollanda'da tedavisine son verilen 21 yaşındaki Lösemi hastası Salih Kör bu sabah Türkiye'nin gönderdiği ambulans uçak ile Türkiye'ye götürüldü.

Devamını Oku

HOLLANDA’DA TÜRKLERE YENİDEN DİL VE UYUM SINAVI

HOLLANDA’DA TÜRKLERE YENİDEN DİL VE UYUM SINAVI Hollanda’ya yeni gelecek olan Türkler, 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren dil ve uyum sınavına zorunlu tutulacak.

Devamını Oku

KARAMAN’IN NÜFUSU BELLİ OLDU!

KARAMAN’IN NÜFUSU BELLİ OLDU! Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), 2019 yılı adrese dayalı nüfus kayıt sistemi sonuçlarını açıkladı.

Devamını Oku